Турнир по спортен риболов AQ Electric 2019

27.08.2019

На 24 август 2019 г., на язовир „Върба“ в град Радомир, „АК Електрик“ АД организира за пета поредна година ежегодният си турнир по спортен риболов.

В състезанието взеха участие тридесет от най-добрите риболовци в компанията. Най-нетърпеливите участници пристигнаха на езерото още в 6:30 часа. В 8:00 часа беше даден старт, а в 12:00 часа беше краят на оспорваното състезание. Победител стана Михаил Михайлов, системен администратор, на второ място се класира Бисер Георгиев, електромонтьор и на трето място Ивайло Стоев, ръководител обособено производство.

След краят на състезанието, изпълнителният директор Емил Николов поздрави всички участници и зрители и връчи наградите на призьорите. Денят продължи с музика, барбекю и освежаващи напитки.

През есента очакваме колегите от „АК Магнит“ АД и „АК Пластроник“ АД да изпратят най-добрите си представителите в спортния риболов, за да се насладим на улова на пъстърва и да излъчим най-добрите състезатели в „AQ Fishing Cup – Bulgaria 2019“.