Футболен турнир за купата на AQ Group Bulgaria 2019

18.11.2019

На 9 ноември 2019 г. се проведе ежегодния футболен турнир за купата на AQ Group Bulgaria 2019. В състезанието участваха по два отбора от АК Магнит и АК Електрик и един отбор от АК Пластроник.  Домакини на турнира бяха състезателите от АК Магнит, които бяха осигурили за арена на оспорваните битки великолепната спортна зала в града.

Традиционно, най-оспорваните срещи бяха между отборите на АК Магнит и АК Електрик. В крайна сметка, за трети пореден път, шампионската купа и златните медали станаха притежание на първия отбор на АК Магнит. На второ място се нареди първия отбор на АК Електрик, а бронзовите медали останаха за останалите участници.

След приключването на турнира, бяха връчени наградите и всички футболисти се събраха в кафе-сладкарницата, за да си поговорят и повеселят след тежките битки.

Всички с нетърпение очакваме провеждането на турнира и през 2020 г.